close
تبلیغات در اینترنت
بازی

مارکت های

جدید ترین محصولات

به مارکت های خوش آمدید!

با خرید این هک جم کلش شما صد در صد بی نهایت خواهد شد و می توانید در کمتر از یک دقیقه تاون هال کلش خود را به لول 12 ارتقا دهید بدون اینکه جم و اکسیر و دارک اکسیر شما تمام شود.  یکی دیگر از مزایای این هک این است که کلن کستل این هک بدون هیچ مشکل و قطعی کار میکند و می توانید به راحتی بین کلن های مختلف رفت و آمد کنید و یا  کلن بسازید عضو گیری نمایید و…  برخلاف سایر کلش ها که به شدت قعطی داشته و کلن آنها کار نمی کند و شاید در روز 30 دقیقه هم موفق به بازی نشوید  اما این مشکلات در نسخه ی مارکت های وجود ندارد و حتی میتوانید در گلوبال هم به سادگی بین هزاران بازیکن چت کنید و از اتک نامحدود با سربازان نامحدود لذت ببرید.

آخرین به روز رسانی : ۱۲ اسفند ۹۸

**توجه:خریداران محترم که قبلا خرید کرده اند هم اکنون میتوانند آپدیت جدید را از لینک هایشان دانلود کنند. اگر چنانچه لینک خریدتان را گم کرده اید از طریق نظرات ایمیل یا تلگرام و توضیح تان را بفرستید.
مشاهده توضیحات + دانلود

بازی معروف Cut the rope یا طناب را بِبُر که معرف حضورتان هست. شما در این بازی فکری باید طوری طناب ها را ببرید و ابزارهای دیگر مثل پنکه را استفاده کنید که با آبنبات را با گذراندن از ستاره ها به دست موجود کوچولوی سبز دوست داشتنی یعنی om nom برسانید.

به علت استقبال شما به قیمت ۵۰۰۰ تومان کاهش یافت! (شامل ۶ سری بازی Cut the rope با فرمت apk)

مشاهده توضیحات + دانلود