مارکت های

جدید ترین محصولات

به مارکت های خوش آمدید!

حتما شنا هم در خصوص بدافزارها شنیده اید. ممکن است اپلیکیشنی که نصب میکنید بدون اطلاع شما به مکالمات، پیامک ها، گالری تصاویر و... دسترسی پیدا کند و به سرقت اطلاعات شخصی شما و یا هزینه های اضافی برای سیم کارت شما بیانجامد. با این اپلیکیشن دسترسی برنامه ها را مشاهده خواهید کرد و میتوانید دسترسی نامربوط برنامه را قطع و یا آن برنامه را پاک کنید

این اپلیکیشن حیاتی که باید روی هر گوشی نصب باشد ۴ دلار قیمت دارد ولی مارکت های برای راحتی شما قیمت آن را به ۲۰۰۰ تومان کاهش داده است.

مشاهده توضیحات + دانلود

بازی معروف Cut the rope یا طناب را بِبُر که معرف حضورتان هست. شما در این بازی فکری باید طوری طناب ها را ببرید و ابزارهای دیگر مثل پنکه را استفاده کنید که با آبنبات را با گذراندن از ستاره ها به دست موجود کوچولوی سبز دوست داشتنی یعنی om nom برسانید.

به علت استقبال شما به قیمت ۵۰۰۰ تومان کاهش یافت! (شامل ۶ سری بازی Cut the rope با فرمت apk)

مشاهده توضیحات + دانلود

این نسخه از برنامه از نوشتار فارسی پشتیبانی می‌کند.

لازم به ذکر است که این برنامه، به مدت محدودی با قیمت کم‌تر از مارکت‌های خارجی قابل خرید می‌باشد.
از طریق برنامه‌ی OfficeSuite 8 Pro + PDF، فایل‌های اکسل، Word و پاورپونت بسازید، آن‌ها را به آسانی ویرایش کنید و در دستگاه اندرویدی خود در دسترس داشته باشید. این برنامه، بر روی ۲۰۰ میلیون دستگاه در ۲۰۵ کشور مختلف در دنیا نصب شده است و در مارکت‌های مطرح دنیا جزء برنامه‌های برتر در دسته‌بندی کسب و کار می‌باشد. از ویژگی‌های خوب این برنامه، امکان انتقال یک‌پارچه‌‌ی فایل‌ها بین کامپیوتر و برنامه است. بخش ویرایش و امنیت PDF، شامل امضای دیجیتال است و از آن پشتیبانی می‌کند.
مشاهده توضیحات + دانلود